Про ліцей

Історія ліцею

Перша школа в селі була збудована у 1903 році на кошти польської громади. У приміщенні було два класи і коридор. Вчителем був поляк пан Струтинський.

Із збільшенням чисельності населення громада села вирішила до існуючої школи добудувати прибудову. Це була вже справжня школа з великим коридором і сімома класами. Ця подія відбулася в 1927 році. Директором школи була п. Струтинська, вчителями були полячки  пані Струцівка, Марія Бернавська  і українка Ольга Захарисевич.  

У 1940 році споруджено семирічну школу.

В 1958 році районним відділом освіти була направлена на посаду директора  Волосівської семирічної школи Зикій Євдокія Іванівна 1931 року народження, яка проживала в одній із добудованих кімнат до північної сторони школи.

В 1960 році  відмовилися від одинадцятирічного навчання. У навчальні програми ввелося виробниче навчання. Колгоспом було виділено школі біля 1 га землі та коні для обробітку. В години виробничого навчання учні займалися обробітком даної землі та збором урожаю. Певну допомогу школа надавала колгоспу в збиранні коренеплодів та інших сільськогосподарських культур.

У 1962 році директором школи було призначено вчителя німецької мови Наконечного Євгена Михайловича.

Приміщень не вистачало і навчання проводилось у  хатах односельчан Тріщук  Ганни, Багайлюк Романа, Гаврилюк Анастасії. Діти, які проживали на хуторі Ворона- Полуми навчалися з першого по четвертій клас в будинку Вовчук Ганни.

За час керівництва школою Євгеном Наконечним було закінчено добудову чотирьох класів і спортзалу до існуючої школи.

 

 

В 1974 році директором Волосівської школи стає вчитель географії Дутчак Василь Михайлович, 1931 року народження.

 

 

У 1980 році директором школи стає вчитель математики  Ерстенюк Михайло Васильович, 1932 року народження.

               В цей час в в школі навчалося 364 учні,яким не вистачало класів для начання.

          У 80 рр. на роботу до школи прийшло багато вчителів-односельчан. Це вчитель початкових класів Багайлюк Михайло Павлович, вчитель трудового навчання Багайлюк  Роман Павлович , вчитель початкових класів Ящук Богдана Миколаївна,  вчитель математики Реміцький Петро Романович, вчитель історії Лесюк(Андрейчук) Світлана Петрівна, вчитель хімії Глинчак Марія Дмитрівна, вчителі початкових класів Маланюк Ольга Михайлівна, Ванца Ольга Григорівна, Бариляк Богдана Петрівна, вчитель математики Ванца Ярослав Степанович, вчитель трудового Гриджан Ярослав Михайлович та інші.

 

 

 

В 1993 році Волосівська школа стає середньою загальноосвітньою школою І-ІІІ ступенів, а директором стає вчитель української мови Гайдар Василь Михайлович, 1959 року народження.

В 2016 році Волосівський навчально-виховний комплекс переіменовано  у Волосівський ліцей.

Інформація в цифрах

1
Шкільні корпуси
Кількість учнів
Вчителі
Кількість класів

Добрі серця - сади,
Добрі слова - коріння,
Добрі думки - квіти,
Добрі справи - плоди!

Догори