Наші традиції


“Традиції ліцею – це ті найменші елементи, що об’єднують учнів, учителів та батьків в один колектив, в одну сім’ю”. М. Т. Шкода

 

   Наш ліцей славиться своїми традиціями. До них ми відносимо як заходи, які проводяться щорічно, так і систему відносин, що склалася між вчителями, здобувачами освіти і батьками.

   Нація буде жити до тих пір, доки живуть її традиції. Так і наш ліцей. Він буде жити тоді,коли в його стінах будуть жити хороші традиції. У ліцеї проходить багато заходів та свят і склалося чимало гарних і стійких традицій. Познайомтесь з ними.

СВЯТО ПЕРШОГО ДЗВОНИКА

Зустріч з ліцеєм, вчителями, друзями. На це свято приходить багато гостей. Звучать привітання, виступи учителів, батьків, гостей. Лунає перший дзвоник і починається навчальний рік.

«СТАРТИ НАДІЙ»

Напередодні Дня фізичної культури та спорту у нашому ліцеї з метою пропаганди здорового способу життя проводяться змагання «Старти  надій». Організаторами цього дійства виступають учителі фізичної культури та захисту Вітчизни, а також комісія «Спортсмен». Участь у змаганнях  беруть як здобувачі освіти, так і вчителі. Змагання проводяться з футболу, волейболу, баскетболу, а також різноманітні козацькі забави.

IMG_4235
IMG_2002

ВАТРА ПАМ’ЯТІ

Щороку напередодні свята Покрови,Дня створення УПА,Дня українського козацтва та Дня захисника України проводяться наступні заходи:

1)тематична лінійка(історичні відомості);

2)похід  в урочище Полуми до пам‘ятного хреста;

3)конкурс патріотичної пісні;

4)запалення «Ватри пам‘яті»;

5)спортивні змагання,естафети.

imgonline-com-ua-Compressed-qkVIcBWsLn

ДЕНЬ ВЧИТЕЛЯ

Традиційний концерт – подарунок учителям, який готують всі  учні ліцею.

Догори